db165a1364800bb04adaccec9fb09c7a.jpg
فرا رسیدن 10 ارديبهشت ماه و روز ملی خلیج فارس یادآور از خودگذشتگی های ملت سرافراز ایران و سندي ماندگار و نماد روشنی از هويت پرشكوه و تاریخ افتخار آمیز ملت بزرگ ایران است.
خليج فارس براى ايرانيان تنها يك نام نيست بلكه بخش عظیم و لاینفکی از تاریخ مردمان سرزمينى مقدس است كه نقش بزرگى در شكل گيرى و پيشرفت علم و تمدن بشرى داشته است.
آنانی كه تاريخ را مي دانند و پاس مي دارند ،هيچگاه به ياد ندارند كه غير از "خليج فارس" عنوان ديگري بر روي آن وجود داشته باشد و سازمان ملل متحد نیز تاکنون در سه نوبت نام این منطقه را «خلیج فارس» اعلام کرده که علاوه بر سابقه تاریخی نشان دیگری از حقانیت آن می باشد و دشمنان بايد بدانند كه با تحريف تاريخ، راهي از پيش نخواهند برد.
خلیج فارس برای ملت ایران به مانند جریان خون است که پایداری آن ، نیازمند حفاظت و صیانت است.
نگاه  خصمانه متجاوزان در طول تاريخ همواره اين منطقه استراتژيك را موردهدف قرار داده و بی تردید خلیج فارس در طول چند سده اخیر شاهد تلاشها و جانفشانی های مردمانی است که در دفاع از صیانت آن صورت گرفته است .
ملت ایران پاسداری از این گهواره تمدن را بر خود وظیفه شرعی و ملی می داند و هیچگاه اجازه نخواهد داد تا این منطقه جایگاه نااهلان و متجاوزان شود و بی شک درفش حق طلبی و دفاع از هویت کهن خود را برافراشته نگاه خواهد داشت و فریاد آزادیخواهی و دفاع از ایران و خلیج همیشه فارس آن را سر خواهد داد.

اینجانب با گرامیداشت این روز فرخنده، فرصت را مغتنم می شمارم یاد و خاطره تمامی شهدا و مجاهدانی را که با فداکاری خالصانه و نثار قطرات خون خویش در مقابل زياده خواهي‌هاي دشمنان ايستادگي كردند و حتي يك وجب از خاك پاك ميهن را به دست بيگانه نسپردند ، گرامی داشته و اميدوارم نسل های آینده با استواری و  تلاش و کوشش خستگي ناپذيرشان، از این میراث گرانبها پاسداری و با حفظ اصالت و هویت آن، موجب سربلندی ایران و روسياهي و پشيماني دشمنان تاريخ و فرهنگ درخشان ديني و ملي مان شوند.
 

                                                  محمدرضا سرافرازي خالدي - شهردار خالدآباد

ارسال نظرات


کد امنیتی
تازه سازی

تصویر تصادفی

shoar-sale-97-1.jpg

سامانه ارتباطی 137

نظرسنجی

عملکرد شهرداري خالدآباد را چگونه ارزیابی می کنید؟

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

746666
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
90
374
464
12877
36402
746666

امروز: دوشنبه، 25 تیر 1397

تبلیغات