ada3c67a3fd8afb8a7634c2fe3987b69.jpg

عيد سعید نوروز و فرا رسیدن بهار و سال نو را به همه‌ی همشهريان عزیزمان بخصوص خانواده هاي معظم شهداء و ايثارگران و به افراد و خانواده‌هایی كه درخدمت كشور، انقلاب و نظام هستند، تبريك و تهنيت عرض مي نمايم. امیدوارم به فضل و رحمت الهی ان‌شاءالله همشهريان عزيز و كلية هموطنان سالي شاد و سرشار از بركت و نعمت را در پیش داشته باشند و در همه‌ی میدانها موفق وسربلند و پیروز باشند.

 عید نوروز فرصتی برای تفکر در خلقت و آیه ای از آیات الهی است. عید نشانه‌ی حركت طبیعی انسان درطول سال و ماه و روز و شب است و چون این حركت باید به سمت كمال و تعالی باشد، هرعیدی یك مقطعی است برای اینكه انسان بتواند یك مرحله‌ی جدیدی را آغاز كند. بهار فرصت ديگري است در مزرعة دنياي ما. درصدد باشيم اخلاص و پاكي و صميميت بكاريم و از فرصت ها براي ارتقاء و بهره وري مثبت ياري بگيريم تا شايد ارمغان اين كشت ما ، سربلندي روز حشر باشد.

 ما به توفیق الهی و به فضل پروردگار با كمك همكاران در شهرداري خالدآباد و با حمايت اعضای محترم شورای اسلامی شهر و همشهريان خونگرم در سال 1397 كه بنام «سال حمايت از كالاي ايراني» مزين گرديده بود توانستيم كارهای بزرگی را انجام دهیم و خوشبختانه در سرتاسر سال، این شعار تحقق عملی پیدا كرد.

 اميدواريم در سال جديد با همت و پشتكار و حمايت بيش از پيش همشهريان ولايتمدار شهر خالدآباد بتوانيم گامهاي مثبتي در جهت پيشرفت و آباداني شهر برداريم.

 موفقيت ، شادكامي و توفيق روزافزون شما را ار درگاه ايزد منان مسئلت مي نمايم.

محمدرضا سرافرازي خالدي - شهردار خالدآباد

ارسال نظرات


کد امنیتی
تازه سازی

تصویر تصادفی

shoar-sale-98-1.jpg

سامانه ارتباطی 137

نظرسنجی

عملکرد شهرداري خالدآباد را چگونه ارزیابی می کنید؟

اوقات شرعی

آمار بازدیدکنندگان سایت

943413
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
416
369
3379
5368
10729
943413

امروز: شنبه، 23 آذر 1398

تبلیغات