اطلاعات جغرافیایی شهر

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اطلاعات جغرافیایی شهر

اطلاعات جغرافیایی شهر

اطلاعات جغرافیایی شهر

شهر ……… از توابع شهرستان ……… در استان ……… می باشد که در بخش ……… و در دهستان ……… واقع شده است. فاصله این شهر تا نزدیکترین شهر شهرستان  ……… حدود …. کیلومتر و تا مرکز شهرستان  برابر با …. کیلومتر می باشد. این شهر همچنین در فاصله … کیلومتری از مرکز استان واقع شده است. فاصله ی این شهر با مرکز دهستان نیز حدود …. کیلومتر می باشد. شهر ……… از نظر جغرافیایی در موقعیت … درجه و … دقیقه طول شرقی و … درجه و … دقیقه عرض شمالی واقع شده است. این شهر از شمال ابتدا به ………………………………. و سپس به ……………………………….، از غرب به ………………………………. و سپس به ……………………………….، از جنوب به ………………………………. و سپس به ……………………………….، و از سمت شرق به ………………………………. و سپس به ………………………………. محدود میگردد.

توپوگرافی شهر

شهر ……….. یک شهری با مشخصات توپوگرافی………….. و به طور متوسط دارای ارتفاع ….. متر از سطح دریا است.

وضعیت اقلیمی

اطلاعات حاصل از نزدیکترین ایستگاه هواشناسی به شهر، متوسط دمای شهری نرگان را … درجه سانتی گراد و متوسط میزان بارش سالیانه را بین … تا …. میلیمتر گزارش داده است.

 

خاک شهر

مطالعات میدانی نوع خاک شهری …… را مناسب و وبدون هیچ گونه محدودیتی شناسایی کرده است که در صورتی که آب کافی یرای کشت فراهم باشد این منطقه مناسب برای کاشت انواع کشت های سازگار با محیط می باشد.

ذخایر گیاهی و جانوری

مطالعات میدانی ذخایر گیاهی خاص و ویژه ای را برای شهر گزارش نداده است. تنها جانورانی چون روباه، شغال و جوجه تیغی را می توان از ذخایر جانوری شهر برشمرد که در باغات و مزارع  سطح شهر یافت می شوند.

اطلاعات هواشناسی

اطلاعات حاصل از نزدیکترین ایستگاه هواشناسی به شهر، متوسط دمای شهری …… را …. درجه سانتی گراد و متوسط میزان بارش سالیانه را بین … تا …. میلیمتر گزارش داده است. وزش بادها در منطقه از سمت ………… به سمت …………… و میزان زطوبت هوا بطور میانگین ….% است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

15 − پنج =

فهرست